Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a pc kb mennyit ér? Ha...

Anonymus123456789 kérdése:

Ez a pc kb mennyit ér? Ha tudtok kérlek €-ban árat mondani :D de lehet forintban is :D

Figyelt kérdés

Specifikációk:

Gépház: Micro Comfor YY-3608 Black

Alaplap: GIGABYTE H61M-D2-B3 (rev. 1.0)

Processzor: IntelŸ PentiumŸ Processor G620 (3M Cache, 2.60 GHz)

Memória: 4GB DDR3-1333MHz Kingston CL9 kit 2x2 GB

Videókártya: Gigabyte GT 440 1GB (128bit)

Író: Samsung SH-222AB 22x SATA

Tárhely: 1TB Seagate Barracuda 32MB SATAIII Compus

Táp: Delta GPS-300ABC

Operációs rendszer: Eredeti Windows 7 Home Premium (Szlovák)



2013. nov. 29. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy ér mennyit, használtan, újonnan, boltból vagy websopból? (elég nagy eltérések vannak)! A szlovákiai windows árakkal nem vagyok tisztában.
2013. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
használtam, haveromtól.. ő azt mondta h nekem 200€ és ad hozzá egeret meg billentyűzetet is.. szerintem elég korrekt ár de nem vagyok benne biztos..
2013. nov. 30. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos ez igy nem túl egyszerű, a használt árat meg amúgy is nehéz belőni. Az alkatrészek egy részét már nem lehet kapni, tehát az árait még nehezebb belőni. A videokártyáról nem irtad, hogy ddr3 vagy gddr5 tipusú, utóbbi jobb teljesitményű, bár még az sem egy izmos példány a mai játékoknak.

Arra jutottam hogy a felsorolt alkatrészek árai, vagy utoljára kapható árai összesen kb 80 ezer forint a windows és egér bill. nélkül.

A jelenlegi forint euro közép árfolyam kb 300ft/eur tehát kb 60 ezer forintot kér a haverod. Én azt mondom, hogy ha még van rá minimum 1 év garancia akkor ez reális ár érte, de ha nincs, akkor talán egy kicsit alkudhatsz belőle. Valószinüleg a haverod sem akar átvágni, csak nagyon gyorsan változnak a számtógép árak, 1 év alatt ugyan az a teljesitmény jóval olcsóbban megkapható.

2013. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem irni, hogy ezek az árak amiket számoltam a magyarországi egyik legolcsóbb webshopból valók, tehát ha boltban vennénk, akár 100 ezer is kijöhetett volna.
2013. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!