Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fel szeretnék újíttani egy...

Fel szeretnék újíttani egy gépet ehez kérném a segítségeteket?

Figyelt kérdés

Jelenleg:


Alaplap : [link]


Processzor : [link]


VGA: nVidia geforce gt 250


RAM: 2 gb



Az alaplapot szeretném lecserélni erre : [link]


Szeretnék bele 6-8 Gb RAM-t rakni.


Processzort nem cserélnék.


A videókártyát pedig : [link]


vagy : [link]


Melyik videókártya lenne jobb ?

Főként játékra szeretném használni, GTA4 , FarCry3, Crysis3 ...stb. hasonló játékokra.


Tervezek 2 év múlva processzor cserét is.



2013. nov. 29. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, hogy neked 775-ös tokozású procid van, és 1150-es lapot akarsz venni, tehát muszály procit is venned, mert a kettő nem passzol egymással.
2013. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vga szempontból pedig akár egy [link] -el sokkal jobban járnál, ugyan annyi mint amit te linkeltél de az ennél bő 50%-al legalább gyengébb ha nem többel.

De a lényegen ez nem változtat, a cpu gyenge a lap amint írták más tokozású így nem igazán nyersz semmit önmagában vga váltással mert a proci miatt unatkozni fog (nem fog tudni úgy menni ahogy amúgy tudna).

2013. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából alaplapot sem szerettem volna venni ,de megláttam ,hogy csak ddr2 ram ot lehet bele venni ezért szerettem volna új alaplapot. Amugy csak 2 év mulva szerettem volna venni procit és alaplapot. ( i5-öt szeretem volna bele venni akkor, de akkor ezt most újra át kéne gondolnom :) ) Köszönöm a válaszokat. Köszi ,hogy figyelmesztettetek ,hogy nem jó bele a proci. Gondolom látjátok ,hogy nem nagyon értek hozzá. :) Továbbra is várom a válaszokat.
2013. nov. 29. 21:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Ehez mit szóltok? Megéri meg venni? [link]
2013. nov. 29. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Egybe gépet sosem veszünk, ha áll az ember rendelkezésére x összeg akkor inkább írj ki egy kérdést, hogy van neked annyi és mire használnád a gépet és mid van (pl. lehet nem nagy a hdd ami van a gépedben de használható, ugyan így egy dvd író stb.) és összeraknak neked egyet.

Amúgy ez az oldal 1-2 cucc kivételével nem mondanám olcsónak, szóval valószínű jobban kijössz ha pl. egy budapesti pcx/iponból megrendeled és olcsón házhoz viszik majd.

2013. nov. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!