Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Fel szeretnék újíttani egy gépet ehez kérném a segítségeteket?

Jelenleg:

Alaplap : [link]

Processzor : [link]

VGA: nVidia geforce gt 250

RAM: 2 gb

Az alaplapot szeretném lecserélni erre : [link]

Szeretnék bele 6-8 Gb RAM-t rakni.

Processzort nem cserélnék.

A videókártyát pedig : [link]

vagy : [link]

Melyik videókártya lenne jobb ?

Főként játékra szeretném használni, GTA4 , FarCry3, Crysis3 ...stb. hasonló játékokra.

Tervezek 2 év múlva processzor cserét is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, NVIDIA, Intel, felújítás

2013. nov. 29. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok
kezdjük ott, hogy neked 775-ös tokozású procid van, és 1150-es lapot akarsz venni, tehát muszály procit is venned, mert a kettő nem passzol egymással.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. nov. 29. 20:50 Privát üzenet

Vga szempontból pedig akár egy [link] -el sokkal jobban járnál, ugyan annyi mint amit te linkeltél de az ennél bő 50%-al legalább gyengébb ha nem többel.

De a lényegen ez nem változtat, a cpu gyenge a lap amint írták más tokozású így nem igazán nyersz semmit önmagában vga váltással mert a proci miatt unatkozni fog (nem fog tudni úgy menni ahogy amúgy tudna).

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. nov. 29. 20:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából alaplapot sem szerettem volna venni ,de megláttam ,hogy csak ddr2 ram ot lehet bele venni ezért szerettem volna új alaplapot. Amugy csak 2 év mulva szerettem volna venni procit és alaplapot. ( i5-öt szeretem volna bele venni akkor, de akkor ezt most újra át kéne gondolnom :) ) Köszönöm a válaszokat. Köszi ,hogy figyelmesztettetek ,hogy nem jó bele a proci. Gondolom látjátok ,hogy nem nagyon értek hozzá. :) Továbbra is várom a válaszokat.

# 3/5Időpont 2013. nov. 29. 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ehez mit szóltok? Megéri meg venni? [link]

# 4/5Időpont 2013. nov. 29. 23:25 Privát üzenet

Egybe gépet sosem veszünk, ha áll az ember rendelkezésére x összeg akkor inkább írj ki egy kérdést, hogy van neked annyi és mire használnád a gépet és mid van (pl. lehet nem nagy a hdd ami van a gépedben de használható, ugyan így egy dvd író stb.) és összeraknak neked egyet.

Amúgy ez az oldal 1-2 cucc kivételével nem mondanám olcsónak, szóval valószínű jobban kijössz ha pl. egy budapesti pcx/iponból megrendeled és olcsón házhoz viszik majd.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. nov. 30. 04:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék a héten egy gépet venni ezért kérném segítségeteket hogy legalább 2,5-3 évre minimum legyen jó full hd felbontásra játékra max 150K ból kijönne?
Játékokhoz rakok össze gépet és a VGA egy nehéz döntés számomra. Ebben kérem a segítségeteket. Kinéztem 4 VGA az egyik a ASUS GTX660TI 3GB, GIGABYTE GTX660Ti 3GB, (és az...
A segitségeteket kérném abban hogy szeretnék venni egy videókártyát mivel a mostani elég gyenge és nemtudom hogy befogadja-e az alaplapom?
Abban kérném segítségeteket, hogy: Általános Microsoft videókártyám van, de ATI volt rajta, de most Win 8 van rajta. Töltöttem már le drivert, hogy lehetne megcsinálni, hogy ne a...
Üdv. újratelepítettem a gépet, felraktam szinte mindent, de a hangtelepítőm nincs meg, és nem tudom hogy telepítsem fel a hangot, mit tegyek? Segítségeteket -
Routeres témában kérném a segítségeteket. Melyiket ajánlanátok számomra?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!