Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon jó ez a billentyűzet az...

Vajon jó ez a billentyűzet az ASUS laptopomhoz?

Figyelt kérdés

[link]


szóval ezt szeretném külsőleg csatlakoztatni...vagy USB-n,vagy PS/2-n keresztül..amúgy mi a különbség e kettő mód közt??


azt honnan tudom h.van PS/2 csatlakozás a gépemen??hol tudom megnézni?


bocsi a laikus kérdésekért..:O


2009. nov. 21. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:

szóval ilyen a laptopom ha ez számít..


[link]

2009. nov. 21. 18:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek akarsz te notebookhoz külsö billentyüzetet?:)


Az a különbség hogy ps2-es csatlakozás szerintem már régebbi :D nem hiszem hogy mostanában gyártanak már olyan cuccokat ami ilyen csatlakozást használna. - Lehet hogy tévedek , lehet vannak :D


Amúgy erre a notebookodra max ugy tudnál csatlakoztatni egy ps2-es billentyuzetet , hogy az usb portba bedugsz egy ps2-es átalakitot, és akkor úgy . De igazából tök értelmetlen lenne a dolog.


Alapbol ebben nincs ps2-es csatlakozo hely.


Meg amúgy is van benne vagy 4 db usb port az elég.

2009. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ok.köszi.szóval USB-vel lehet csatlakoztatni.


amúgy azért kell a külső billentyűzet,mert a space gombom megrepedt,alig használható,10.000Ft lenne kicserélni(az egész billentyűzetet)...ez meg kb.2000-2500Ft..ennyit most ki tudok fizetni...

2009. nov. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!