Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE GA- 78LMT -S2P ebbe...

GIGABYTE GA- 78LMT -S2P ebbe milyen foglalatú grafikus videokártya kell? DDR?

Figyelt kérdés
valaki segítsen nem értek én ehhez xD

2013. dec. 1. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
PCI Express
2013. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de latok a videokartyak kozt ddr3 at meg ilyesmi ebbe milyet nezzek marmindt ddr?
2013. dec. 1. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
GDDR5-t. A hármas már elavult.
2013. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alaplaphoz annak nincs köze, a GPU (grafikus processzor) saját memóriája. A GDDR5 azonos interfészen és magórajelen kétszer akkor sávszélességet biztosít, mint a GDDR3 éppen ezért mondjuk például egy Radeon HD7750 GDDR3 és GDDR5 memóriás verziói közül az utóbbit célszerű venni!
2013. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A DDR nem határozza meg azt, hogy jó-e az adott kártya az alaplapba vagy nem. Ebbe a lapba PCI Express foglalatú kártya kell(amit most árulnak újonnan, mind ilyen), illetve jó ha DDR5-ös(ezek a kártyák sokkal jobbak, mint a DDR3-mas modellek).
2013. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,akkor az hogy DDR az ilyen minősségbeli megkülönböztetést szolgál,a Pci... pedig a foglalat.Csak meghalt a video kártyám ami ugye DDR5-ös volt és gondoltam az a foglalat vagy valami,de azért feltettem kérdésnek,hogy tudjam,köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!