Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asrock 775i945gz...

Van egy Asrock 775i945gz alaplappal ellátott számítógépem amiben szeretnék videó kártyát cserélni és plusz memóriával bővíteni. Tudnátok ebben segíteni? Az alaplapnak a linkje: www.asrock.com/mb/Intel/775i945GZ/

Figyelt kérdés

Memória: van benn egy 1gb-os 533MHz-es és ezt szeretném megtoldani minimum plusz 1 gigával de nem tudom hogy ehhez vehetek e olyat amelynek az órajele nagyobb mint 533MHz.

A CPU FSB-je 800/533 MHz

és ide tartozik még az is hogy az oldalon írja hogy max kapacitás 2Gb. Ezt slot-onként érti, vagy az a max amit az alaplap elbír?


Videó kártya: jelenleg egy Ati radeon x300 SE, 128mb-os, DDR, PCIe (X16) videókártya van a gépembe és ezt szeretném lecserélni egy 512mb-os videó kártyára, pontosabb elképzelésem nincs a vidkari típúsát illetően, de ha tudtok vmit esetleg ajánlani annak nagyon örülnék, de minimum Pixel Shader3.0, 512mb-os szeretném lecserélni! :) Ebbe az alaplapba megoldható e ez, vagy a mostanival egy szinten lévő, max 256mb-os vidkarival tudom csak lecserélni?


A cserélés indoka: pc játékok miatti fejlesztés!

Nem azt akarom hogy max graf-on fusson minden 2013-as játék elég ha a 2010- 11 és esetleg 12 minimum vagy közepes grafikán elmenne.


Mindenkinek köszönet aki ehhez a topikhoz hozzászól és segít nekem!!


2013. dec. 1. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Amúgy Össz. 2GB 533-as ram megy bele illetve ha mondasz egy összeget akkor tudunk adni egy VGA tippet

2013. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minnél olcsóbban szeretném megúszni, már van is egy kiszemelt de nem tudom hogy jó e bele mert azt mondták hogy ebbe nem igazán érdemes vidkarit cserélni mert csak 4x AGI express slot van benne. csak akkor miért van benne 16x pcie ati radeon vidkártya? Nem értem!
2013. dec. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!