Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy laptopom, rakhatok...

Ha van egy laptopom, rakhatok bele ssd-t, ha eredetileg nem az volt benne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi ebben úgyhogy ezért kérdezem. Van valamilyen hátránya az ssd-nek az árán kívül? Jól gondolom hogy akkor majdnem egyáltalán nem kell hűtsön a laptopom ha nincs benne túl sok mozgó alkatrész?

2013. dec. 1. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Vaagy, még arra gondoltam hogy mivel alapból 250-es vinyó van a laptopomban, nem vennék bele ugyanekkora ssd-t hanem csak egy 16 gigásat a windowsnak, a többi meg külső ssd? De a külső ssd meg mocskosul sok pénz, úgyhogy helyette megoldja 3-4 darab 64 gigás pendrive? Ez azért is lenne jobb mert egyszerre úgyis csak az egyik pendrive kell, filmek vannak most is a vinyómon, és ugye egyszerre csak egy filmet nézek.:D És akkor nem kell a külső ssd kábeleivel meg nem tudom mijével küzdeni, hanem csak egy pendrive. Na, szerintetek hogy a legokosabb?
2013. dec. 1. 20:06
 2/4 anonim válasza:
szerintem attol fugg hogy milyen fajta a laptop,de altalaban lehet tenni bele
2013. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 macika55 ***** válasza:

Inkább mellőzd az agyalást.

16Gb-on xp-t akarsz futtatni?

Vegyél bele egy 120Gb SSD-t 24 ezer Ft.

Egy külső 2.5" ház 3000 Ft.

A külső házba teszed a laptopból a HDD-t adattárolásra.

Az SSD-n az op. rendszer legyen.

Gyors lesz és tárolni is tudsz.

2013. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jobb:D Köszi:D
2013. dec. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!