Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookot szeretnék várásolni...

Notebookot szeretnék várásolni, phososhopra, filmezésre, és játékra is használnám. Melyiket ajánlanátok? : Hp pavilion 15-N050SH, vagy pedig Toshiba C55-A-19N notebbookot? Árban ugyan az.

Figyelt kérdés

Azért nem tudok dönteni mert nem tudom hogy a toshiba mennyire megbízahtó a hp-val szemben, illetve hogy A hpban lévő vga ( Readon Hd 8330) jobb e mint a toshibában lévő ( Nvidia 710) ? A proci talán egy szinten van de várom a véleményeket. SŰRGŐS....

Előre is köszI!



2013. dec. 1. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Photoshop inkább Intelt szereti, emiatt kettő közül Toshiba. Játékra viszont mindkettő felejtős, ha az Sims-nél komolyabb.
2013. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért lenne felejtős..? haverom ilyen gépen játszik battlefield 3 al majdnem ultrán...

de mégis melyik lenn jobb? Gyorsabb? PLs help, holnapig döntenem kell. Vagyis holnap délelőttig.

2013. dec. 1. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, mindkettő nagyon gyenge minsőgű.

Lenovo B590et vegyél, ha új kell, a használt piacon 100k köröl nagyon jó gépeket kapsz, nemm ilyen gyagyikat

2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Drone007 ***** válasza:

Szerintem a hp-nak jobb a procija, én azt venném.

Nem olyan rossz gépek ezek, bár azt nem hinném, hogy a Battlefield 3 elfutna maxon. Ahhoz azért erősebb vas kell. De ezeknek is bővíthető a memóriája, úgyhogy 8Gb-vel már egész jók lennének, de így 4Gb-vel kicist gyengék.

2013. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Asus X550CC-XO725D ehhez mit szóltok? extreme digitalnál 157.000ft megéri azt a +15 ezret? i5 proci meg nvidia 720m + 1tb hdd
2013. dec. 2. 07:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Asus X szériának nagyon gyenge a váza, ne vedd meg
2013. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Előnye, hogy nem melegszik! :)

Nem terveztem dobálni. Gondolom az a hátránya, hogy hamar törik más nem..Vagy van más is?

Zudtok vmi mást ajánlani ami megtalálható az extreme digitalnál? ( asus,lenovo, hp) ilyesmi hardverrel.mint amit írtam asus, max 160 k ig.

2013. dec. 2. 09:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Optika fontos, hogy legyen benne
2013. dec. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!