Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen HDD-t vegyek laptopba?

Milyen HDD-t vegyek laptopba?

Figyelt kérdés

Sata II csatlakozóm van, 750GB-1TB érdekelne. Melyik gyors, tartós és melyik adat mit befolyásol? Pl. cache mérete, fordulatszám, hozzáférési idő stb. Egyenlőre ezzel szemezgetek: [link]

de természetesen ha valaki tud jobbat kb. ebben az árkategóriában, akkor szívesen "meghallgatom". Amúgy egy Asus k53sv-be kellene, bár nem hiszem, hogy ez számít.



2013. dec. 1. 22:53
 1/7 macika55 ***** válasza:
Szerintem jó választás.
2013. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem volt 7200-as hdd-m, de azt olvastam valahol, hogy hangos. Ez mit jelent? Gondolom, aludni lehet tőle.
2013. dec. 1. 23:05
 3/7 macika55 ***** válasza:

Valószínűleg jobban is melegszik.

Mi lett a régi HDD-vel?

A helyedben tennék bele egy 12Gb-os ssd-t 24 ezer.

Egy 2.5" HDD ház 3000.

Bele a régi winyót.

2013. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 macika55 ***** válasza:

Bocsi 120Gb SSD-t akartam írni.

5x gyorsabb lesz a laptopod.

2013. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már azon is, de inkább a nagy tárolókapacitás érdekelne. Még működik rendesen a régi, de a kondija 98% és 3 hibás szektor van rajta, úgyhogy belőle külső merevlemez lesz. Filmeket, fotókat tárolni még tökéletes szerintem.
2013. dec. 1. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
2013-ban rendszer alá nemteszünk hdd-t, akkor különbség van a hdd és az ssd között random 4k irásban és olvasásban mint egy pentium 1-es és egy i7-es processzorban. Hdd-t egy dolgora hazsnálunk adattárolásra, arra tökéletes!
2013. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De sokan tesznek még hagyományos HDD-t a pc-be és a laptopok 90%-a is még azzal jön ki a gyárból. Nekem tökéletesen megfelel. :)
2013. dec. 2. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!