Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a gépem? Sok...

Miért lassú a gépem? Sok mindent próbáltam, nem tudom mit csinálhatnék még vele.

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 hónapja átváltottam Windows 7re, és eddig nem volt vele semmi probléma, aztán a napokban azt vettem észre, hogy az ablak megnyitásakor, meg programok használatakor lassúbb lett és a Google Chrome-nál belassulnak az online videók (viszont a Firefox-ban teljesen jó). Vírus irtóztam, töredezettség mentesítettem, töröltem a felesleges programokat, tisztítottam, de nem javult semmit...

2013. dec. 2. 10:16
 1/3 anonim válasza:

Töldsd le a windows service pack 3 (sp3) mat.

A firefoxall!!

Ha kész írd ki a cd re néroval és húzd ujra

windows sp3 mal

(mert az jobb mint a 7 t)

(Ha lehetséges olyat keress amihez nem kell termék kúlcs)

2013. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából meg is találtad a megoldást.:)

Frissítsd a GC-t.(Ha lehetséges)

Én Firefox-ot használok,akkor se akadozik,mikor 6-7 ablak meg van nyitva,pedig régi a cuccom és "csak" 2 GB RAM-om van.

2013. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy az internet miatt lassú a gépem? Mert ki volt kapcsolva addig minden rendben volt, és most hogy visszajött megint belassult...
2013. dec. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!