Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 450 wattos táp elég lesz...

Egy 450 wattos táp elég lesz ehhez a konfighoz?

Figyelt kérdés

AMD Athlon(tm)II X3 450 3.2 ghz

4gb ram

most ati raedon hd 5450em van eddig ment rajt minden de most szeretnék venni egy Sapphire hd7790 videókártyát és hogy ahhoz elég lenne?

Ja és még az a videókártya belemenne ebbe az alaplapba?: [link]


és itt a videókártya linkje is ahonnan szeretném rendelni: [link]

Annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz szóval segítsetek :)


2013. dec. 2. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
elég de ne egy nonamet vegyél legalább fsp 400 -as ha az szeretnéd sokáig sozlgáljon
2013. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább xfx 450 :)
2013. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meny már az xfx-edel mindenhova ezt írod ! fsp hexa 400 jó lesz !
2013. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te aztán nagyon okos lehetsz! "meny már" meg olyan tápot ajánlasz, ami ezerszer gyengébb minőségben, teljesítményben egyaránt, mint az osztatlan +12V ágú XFX Pro 450....


Kérdező, ha van pénzed mindenképp XFX Pro 450-et vegyél.

Ha nincs, akkor se Hexát, mert eleve rövidek a kábelei és jobb minőségű tőle a Chieftec CTG 450. Gondolom biztos fogsz még fejleszteni a gépeden, most megveszed a tápot és nem kell hozzányúlni évekig...

2013. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ilyen konfighoz nem tudom ért kell ctg 450 -es , meg mi az hogy az fps hexatól jobb . a zsinorokon kivűl miben is jobb drágább ? minőségi tápot írtam nem noname sz**rt ez az xfx táp nem tudom milyen mániából fakad nektek de olvastok ti egyáltalán teszteket? mert nekem most a polcon van az fsp 400 as tápom de előtte egy i7 procit meg egy gtx 580 -at hajtottam vele és kiszolgált 2 évig hiba nélkül de mivel vettem egy gtx 660 ti sli-t így már kevés volt . nem kell mindig a legdrágábbat rá tukmálni mindenkire főleg egy ilyen konfighoz amihez egy 350 -e s táp is elég bőven .
2013. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+ az fps-en 2 db 12v ág van
2013. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom te vagy, aki nem olvas teszteket...

A Hexa 400 2 ágon ad le a 400W-ból 336-ot, míg az XFX Pro 450 egyetlen ágon ad le 420W-ot.... Ennyit erről.

2013. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és szerinted ez a konfig mennyit eszik ? mert szerintem ha max fogyasztáson megy 250-280 at de lehet sokat is írtam !
2013. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És te arra nem gondolsz, hogy esetleg majd cserélne rajta valamit vagy fejlesztene? Vagy ahányszor vesz egy új CPU-t vagy VGA-t tápra is költsön? Mindegy, faszom se fog veled vitatkozni, a kérdező meg azt veszi amelyiket akarja.
2013. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
erre gondoltam hogy fejleszthet de ha az én volt konfigom elbirta a 400 -as akkor az övét is elfogja mellesleg hd 6990 el is hajtottam úgy sem volt probléma persze izlések és pofonok . de akinek ilyen konfigja van nem hiszem hogy az a jövő most fog neki jönni . és azt sem hiszem hogy majd 2 db gtx 690 et akarna vele hajtani vagy hasonló
2013. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!