Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vettem egy videokártyát...

Tegnap vettem egy videokártyát 100 ezerért egy magánszemélytől, egy hirdetési oldalon néztem ki, úgy egyeztük gyorspostán küldi, de ő egy doboz papírt küldött, most mit tehetek?

Figyelt kérdés

Átvétel előtt fizetni kellett.

Messzire van, odamenni nem tudok.


2013. dec. 3. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, befizetted a tanulópénzt ,hogy így soha ne vegyél videókártyát.
2013. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendőrség nem tud ebben segíteni?
2013. dec. 3. 08:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Feljelentheted. De egyrészt nehéz lesz bebizonyítani, hogy semmit sem küldött. A te állításod van az övével szemben. Ha sikerül, akkor is évekbe fog telni mire visszakapod a pénzt, ha egyáltalán...
2013. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mindenképpen jelentsd fel, még akkor is ha hosszú procedúra elé nézel. Egyrészt, hogy érezze a "törődést", másrészt, lehet mások is jártak így vele csak nem tudsz róla, de a rendőrség tudhat.
2013. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Mondjuk 100.000-ért már elég messzire elmennék, két-három nagydarab cimborával...
2013. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint már írták fel kell jelenteni, nem tudom milyen csodakártyát akartál venni, de komolyan, előre utalsz egy ismeretlennek 100 000 Ft-ot!?
2013. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel. Ha sok feljelentés érkezik ellene, akkor nem kell sokat törődnöd neked a bizonyítással, mivel együtt fogják kezelni az ügyeket.

Tegyél el mindent az üggyel kapcsolatban, még a felbontott dobozt is, e-maileket, telefon híváslistádat ne töröld.

Ha mért súlyt a gyorsposta az lehet egyfajta bizonyíték, ha a csaló nem figyelt erre. De még ez se fontos, ha többen is feljelentik.

2013. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eltörheted a csontjait.
2013. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
milyen hirdetési oldal volt? tudod az ember valós nevét, címét? 100000 forintot simán megér akárhova elmenni az országban...
2013. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!