Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Halk a mikrofonom!?

Halk a mikrofonom!?

Figyelt kérdés

Bemegyek a hangbeállításokba és a bal felső sarokban nem tudok rákattintani a speciális szabályzókra! Miért?

Hangkártya: Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller

Rendszer:Win XP


2013. dec. 3. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy rendszergazda jog kell hozzá, (?)

2. Talán a driver nincs fent, vagy megsérült.

2013. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mit jelent hogy rendszergazda jog? (enyém a gép nincs lekódolva semmi)

a drive-t meg akár honnan szedem le mindenhol ilyen

2013. dec. 3. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Leírnád pontosan, hogyan jutsz arra a menüpontra? Nekem is Realtek, akkor kipróbálnám, nálam hogy működik.
2013. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Start->vezérlőpult->Hangok és audioeszközök->speciális->És bal oldalt felül ott van hogy beállítások->speciális szabályzók(amira nekem nem enged rámenni)+
2013. dec. 3. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahol most vagyok, ott nem vagyok rendszergazda, de nekem működik. Egy Speciális gomb jelenik meg a mikrofon poti alatt, és ott egy erősítés pipát lehet tenni.


Viszont elvileg a vezérlőpultban kéne lennie egy ilyennek:

Realtek HD Sound Effect Manager

[link]


A "Keverő" fülön jobboldalt van két jobbra-balra nyíl. Ha jobbra nyomod, lesz egy mikrofon poti, alatta egy kis gomb két ponttal. Azzal elvileg ugyanoda jutsz.


Ha nincs ilyen beállító progi, akkor fel kellene tenni egy rendes drivert, amiben ez is benne van.

Pl:

[link]

2013. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem ott olyan van hogy mic volume de az nem az. Most szedem a drive-t xp hez azzal hátha
2013. dec. 4. 17:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és én ott olyat tudok bepipálni hogy microfon boost.
2013. dec. 4. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Az eredeti helyen is, ami neked nem ment, ott is csak az van, meg valami mély-magas beállítás poti, de az ki van szürkítve.


[link]

Mondjuk ez pont német. :)

2013. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Angol:

[link]

2013. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült megcsinálni! :D
2013. dec. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!