Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo U510 vagy g500 s?...

Lenovo U510 vagy g500 s? Melyiket? Mindenképp lenovo gépet szeretnék vásárolni. Az U510 erősebb gép, viszont tartok attól, hogy elég nehéz leszedni a hátlapját. Nehéz pl. takarítani a ventilátort, akkumulátor problémák stb stb.

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat, véleményeket várok a két géppel kapcsolatban :)


Itt a két link

[link]


[link]


Komoly játékokra nem használnám. De szeretném ha több éven keresztül tudnám használni.



2013. dec. 3. 20:26
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Én inkább egy Thinkpad Edge-t vennék.


A g500 tipikus olcsó consumer gép, az U510, meg szerelhetlen.


Ha a szerelhetőség kérdése egyáltalán felvetődött, akkor az utrabook-okat feljetsd el.


Esetleg itt van ez i3-as G500 ugyanannyiért.


[link]

2013. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Én is ettől tartottam... nagyon jól néz ki az u510-es , meg nem rossz gép (számomra), lehet jobb választás lesz a g500s vagy pedig amit linkeltél :) Köszönöm szépen . A thinkpadok tényleg nagyon jók , de ott egy erősebb gépnek már azért ára is van. Nekem pedig nincs rá keretem , meg mint írtam "egyszerű" dolgokra használnám a gépet :) Most egy 5 éves dell inspiron 1525 -ot nyúzok :) Szóval ha ezzel működnek a dolgok akkor egy mai géppel is fognak remélhetőleg :)
2013. dec. 3. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
az u510 legtöbbje gyári hibás. ha rákeresel bármi külföldi oldalon értékelésre, 10 emberből 8nak csak baja van vele. wifi nem mukodik normalisan, 5 percenként ledob a netről. a billentyűzet tragikus, akárcsak a touchpad. én is azt akartam de mindenki lebszlt róla. ha lenovo akkor egyértelmuen g500. a slim tök felesleges. gyengébb processzor, drágább is, meg férfi amugy sem piros laptopot XD
2013. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* sem vesz
2013. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!