Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy i3-4130...

Szerintetek egy i3-4130 komolyabb játékokra (bf3/4) mennyire lenne alkalmas? Persze nem fullon mennének de egy gtx 660 at kitudna hajtani igaz? Később fejlestve lenne i7re.

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Játékban az i7 teljesen felesleges, mivel a HT technológiából nem képesek profitálni, sőt sok esetben rosszabb eredményt hoz a bekapcsolása.

I5-re fejlessz és tuningold meg, jobban jársz.

Egy 4130-as i3 bőven kihajtja a gtx 660-at, azzal nem lesz probléma, az egy igen jó processzor.

2013. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hali

nem ide tatrtozik ugyan de a procim nekem is ez egyenlore vettem egy gtx 650 Ti boost-ot 1gb-ot ez menyire jo kartya? vagy a configom alkalmas egyaltalan játékra?

2013. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, a GTX 650Ti árán jobb vétel lett volna egy HD 7790.


Kérdező, i7 felesleges játékra, csak pár fps számmal növekedne a teljesítmény játék alatt, annyi ráfizetést pedig nem ér meg.

i5-4670K+egy jó Z87-es lap és tökéletes.

2013. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor még egy kérdést csak:) most jelenleg sajna csak nvidia geforce 450 gts-m van. nincs most sok pénzem s azon gondolkoztam h mennyivel növekedne a teljesítménye ha még egyet rakatnék bele? tehát sli-be lenne
2013. dec. 4. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!