Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet akarok venni...

Számítógépet akarok venni szerintetek megvegyem? Aprod.hu/hirdetes/hd-dupla-magos-gamerpc-2x2200mhz-4096ddr2- ati3450hm1gb-jatekkartya-ID1kXXh. Html#dbba8bcb48;promoted

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 14:40
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. dec. 5. 14:41
 2/9 anonim ***** válasza:

Eléggé csalóka, főleg ami a leírást érinti. Azt se értem az okos miért nem inkább az alaplap típusát írja le ahelyett, hogy felsorolná hogy mi van és mi nincs rajta.


Egyébként ilyen alkalmi gépnek elmegy, fejleszteni majd már nem nagyon tudod, mert elég drágák lesznek az alkatrészek, és ha még az alaplapon gyenge is a PCIe slot, akkor előfordul hogy olyan erősebb VGA-kat is nehezen hajt majd ki, ha egyáltalán kapsz majd képet.

Egyébként meg megéri árban nézve, de a jövőre tekintettel már megint más.

Te döntesz.

2013. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mai GAMER kategóriától már messze van teljesítményre.Én mondjuk megvenném,mert a szemetesben is lehet hozzá találni alkatrészt (mivel ezeket már javában cserélik lefele) és nem is játszok a mostani "erőmű" igényes játékokkal.
2013. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A címben azt írja, hogy ATI 3450, a videokártyaánál a leírásban meg Intel GMA3100 van. Mondjuk nem sokat számít, egyikkel sem lehet mai játékokkal játszani.
2013. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Ati-s kártya az bővítőkártya, az Intel meg az alaplapi, így lehet kettő, ezért mondtam, hogy inkább az alaplapot írta volna ki, ahelyett hogy felsorolja hogy mi van rajta. Értelem.

De abból a szempontból tényleg megéri hogy pár játékkal tudj játszani, mert ha jó a lap is, akkor könnyen találsz hozzá másik alkatrészt, bár más már elég drága bele.

2013. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én amugy nem akarom annyira játékra használni film letöltés zene fb meg maximum egy játék de az se a leg ujabb
2013. dec. 5. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor megéri bőven.
2013. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gta sansandreas vagy a gta vicecity fut rajra?
2013. dec. 5. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
A vice city 100% , de még a san andreas is menni fog.
2013. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!