Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook vagy iPhone 5S?

MacBook vagy iPhone 5S?

Figyelt kérdés
A keretem 800 €, vagy max. 1000, és ilyen árba szeretnék valamilyen almás cuccot venni. "Komoly" játékokat nem használok, csak néha szoktam online játszani. Inkább fb ra használnám. Jelenleg van egy 8GB RAM 3.6 GHz asztali gépem, és ennél a színvonalnál nem akarok nagyon lejjebb adni (4GB MacBook kilőve) és van egy Samsung Galaxy Ace androidos telefonom, ami állandóan lefagy, utálom és a tesóm megvenné tőlem. MacBookot ilyen árban újat nem lehet venni, csak használtan Ausztriából. Megéri úgy venni? Vagy inkább új iPhone 5S? Költözés miatt a gépet nem tudom cipelgetni, ezért lenne hasznos egy MacBook, viszont az iPhone is nagyjából tudja azt ami egy MacBook (ami nekem kell) Ja, és nem szeretnék androidos,windowsos gépet venni.

2013. dec. 7. 14:11
 1/7 anti paladin ***** válasza:
Háát őőő. Nem bántásból mondom de azt tényleg neked kellene tudnod, hogy notira vagy telefonra van-e nagyobb szükséged...
2013. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Jelenleg van egy 8GB RAM 3.6 GHz asztali gépem, és ennél a színvonalnál nem akarok nagyon lejjebb adni (4GB MacBook kilőve)"


Annak az asztali gépnek köze sincs egy MBP-hez.


Inkább vegyél egy iPad-et meg egy iPhone-t. 1000EUR-ból majdnem kijön a kettő, legfeljebb vársz vele egy kicsit.

2013. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
iPad nak szerintem nincs akkora használati értéke mint egy MacBooknak ( vagy egy iPhonnak), és igen pont én is ezen gondolkozom, nem tudom eldönteni hogy egy új, €800 iPhone 5s vagy egy használt, 2-3 éves MacBook Pro/Air 13' 8 GB...
2013. dec. 8. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
iMac?
2014. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar vettem egy MacBook Airt 850 € ert (uj) Ausztriaban, az iMac-et tul draganak talalom (1300 €) es nekem ket helyen kell a gep szoval akkor ketto kene belole ami nem megy..
2014. jan. 7. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Mik a gép specifikációi? Hogy, hogy ennyire olcsó volt?
2014. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
MacBook Air 13" 1,3 GHz (2,6 mit TurboBoost) i5 Intel HD 5000 Nem tudom valami hihetetlen akcio volt a Saturnban Ausztriaban, SCS Wien 1089 rol 849 re araztak le. (de csak reggel 6-9, dec. 27-en) De most is van egy akcio most egy 1399 es MacBook Pro 13" Retina van 1111 ert...
2014. jan. 12. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!