Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ubuntu után windows?

Ubuntu után windows?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ubuntu után raktam fel windowst, egyesek azt írták, hogy simán felülír mindent és működik. A probléma az, hogy van egy 40 Gigás partíció, amin van a windows és van egy 210, amit nem lát a gép és lemezkezelőben új kötetnél azt írja ki, hogy nincs elég hely még 30 megára is.

2013. dec. 8. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
És a windows telepítésénél kitöröltem az összes partíciót, csak a 210 gigás az bővítettben maradt, mert nem tudom, hol kell megváltoztatni telepítőben. Esetleg van rá mód GUI-n?
2013. dec. 8. 21:15
 2/4 macika55 ***** válasza:

Pedig a lemezkezelőben látnod kell.

Próbálj meg rákattintani és egyszerű kötetnek beállítani majd formázni.

Ha nem megy akkor egy Partition manager progi megcsinálja.

Nem vagy biztos benne,kérj meg valakit,segítsen.

Könnyen el lehet rontani.

2013. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látom a lemezkezelőben, amúgy aránylag értek hozzá, nem azzal van a baj, hanem csak az, hogy azt írja ki, hogy nincs elég hely.. de mindjárt kipróbálom programmal
2013. dec. 8. 21:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Programmal sikerült, nem értem miért nem tudja a windows 7 alap lemezkezelője megcsinálni ugyanezt, de mindegy. Köszi a segítséget, ment a zöld!
2013. dec. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!