Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két videokártya van a laptopom...

Két videokártya van a laptopomban. Automatikusan váltanak? Vagy nekem választani, hogy melyiket használom?

Figyelt kérdés
Az új laptopomban van Intel HD Graphics valamennyi, meg van nVidia Geforce GT740M (2gb) videokártya is. Most telepítettem az assassins creed-et, és ő még a telepítő alatt kiírja, hogy milyen a gép konfigurációja, és ő az intelt írta ki. De a játék ugye nem a rosszabbat fogja használni?

2013. dec. 9. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Válaszd ki az alapértelmezettnek a jobbat, vagy inkább töröld a másiknak a driverét
2013. dec. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Laptopban nincs videokártya, hanem chip.

Hagyd meg mindkettőt, előnyösebb, ha nem strapálod feleslegesen a grafikus ászodat.

Minden bizonnyal automatikusan azt választja, amire szüksége van, de a parancsikon jobb gombos menüjében állíthatod is, ha mégis szükséges.

2013. dec. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Az is meglehet, hogy fel sem áll a Windows, se kép,se semmi, ha az intel drivert leszeded.

Aztán tornázhatsz, amíg visszateszed...

2013. dec. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A jobb gombosra közben rájöttem. :) Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!