Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopvásárlás előtt vagyok,...

Laptopvásárlás előtt vagyok, szeretnék tanácsot kérni, melyiket vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Ismerősök a Lenovo márkát ajánlják, az jön most Magyarországra, magyarországi szervizzel állítólag. De megbízhatónak tartják a Dell-t is. Kinéztem két gépet, szerintetek melyiket vegyem meg? Játszani nem játszunk rajta, internetezésre, filmnézésre, képszerkesztésre stb. használnák leginkább. Illetve kíváncsi lennék, hogy van-e valami negatív tapasztalat ezekkel a gépekkel. Szóval a két link:

[link]


és


[link]



2013. dec. 9. 11:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Találtam még egy szimpatikus Lenovo-t. A két azonos márka közül melyiket? Mi a különbség a két gép között? Köszi előre is a válaszokat!

[link]

2013. dec. 9. 11:51
 2/3 anti paladin ***** válasza:

Ha a képszerkesztést hobby szinten csinálod akkor az i3-as Dell is elég.


A két lenovó között a legföbb különbség a videókártya (az i5-ös gépben jóval erősebb de mivel nem játszotok, ezért nektek nem kell erős vga) ill. az az i5 jóval erősebb annál a mobil amd A8-nál.

2013. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Dell-t javasolom, főleg azért, amit írtál, hogy mire kell.

Ráadásul a procija energiatakarékos, ráadásul az akksi is tovább bírja.

Olcsóbb is, és tökéletes internetezésre meg arra amit írtál.

2013. dec. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!