Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi "piszkála" a processzoromat...

Mi "piszkála" a processzoromat? Most lett újratelepítve a gépem mégis mikor nem fut semmi a gépen akkor is "ugrál" legalább 50% ig, majd megint 0?

Figyelt kérdés
Másik gépen mikor nem fut semmi akkor 1-0% a processzor használat...a videók is meg-megakadnak néha emiatt...pedig előtte simán ment...ez valami vírus?
2013. dec. 10. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Indexelő szolgáltatás, superfetch, feladatütemező futtatja a telepítés utáni első karbantartásokat, .NET ngenje fordítja az assembly-ket, windows update frissítéseket keres, Adobe ARM, java stb. szintén frissítéseket keresnek.


Ez mind normális, idővel elmúlik/csökken, ha bejáratta magát a rendszer. Még ha hülyén hangzik, akkor is így van.

2013. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet azért mert kikapcsoltam a frissítéseket mert nekem nem kell mégis le akarja magát frisstíeniés ezért szarul megy a rtendszer?
2013. dec. 10. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha megfigyeled, még 70 dolgot felsoroltam a frissítések mellett. Idő kell neki, amíg beállítja magát a rendszer. Ha éjszakára bekapcsolva hagyod, az gyorsítani fog a dolgon. Egyes dolgokhoz (pl. superfetch) pedig több napos aktív használat kell, hogy a rendszer meg tudja figyelni, milyen programokat használsz.


A frissítéseket egyébként rakd fel, nem viccből vannak.

2013. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, na de akkor az mért van hogy a másik gépem meg egyszerre csináltam meg ezzel és csak ugyazt csináltam vele az mégsem produkálja ezeket...?

Egyébként biztos nagyon fontos a frissítés főleg mikor este kikapcsolnám a gépet mert aludni szeretnék de akkor kitalálja még hogy konfigurálni akarja fél órán keresztül a frissítéseket...persze kikapcsolni nem lehet csak lelőni, de akkor meg belassul utána..

2013. dec. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!