Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nincs baja egy videokártyán...

Ha nincs baja egy videokártyának, akkor nem is melegszik annyira?

Figyelt kérdés
...mintha lenne valami baja? pl. csíkozás

2013. dec. 10. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem zárlatos lett, akkor pont ugyanannyira melegszik.
2013. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha csíkos a kép amikor használod az lehet driver probléma

nekem is volt ilyen gondom

telepíts a gyártó oldaláról a drivert

2013. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha nem zárlatos se semmi ilyesmi, akkor kevésbé melegszik mintha jó lenne?
2013. dec. 10. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:

A "baj" alatt rengeteg dolgot lehet érteni. Ha a kártya "baja" a melegedés, akkor a "nincs baja" kártya nem melegszik annyira, mint a "baja", viszont ha csak simán nem működik a dolog, akkor pont a "nincs baja" kártya melegszik jobban, mert az működik. Kicsit pontosítsd, hogy mire vagy kíváncsi!

G.

2013. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nos...van egy HD 4870-em, alapból csíkozódott a kép, házi módszerrel valamennyire kijavítottam (betettem a sütőbe), elment a képcsíkozás, a gyári hűtése van rajta, viszont ha eléri a GPU dióda az 58 fokot, ismét becsíkozódik és kész. Ha megcsináltatom rendesen pötöm pénzért, akkor maradhat a gyári hűtése, nem fog csíkozni 58 foknál/felett?
2013. dec. 10. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:

A kártya nem igazán jó, 80-90 fokig simán mennie kéne, és akkor is az elektronikának kéne lelőnie. A sütőzés jó dolog, de leginkább csak arra jó, hogy kihúzd vele addig, amíg veszel egy másik kártyát.

Mit értesz "megcsináltatom" alatt? Az ilyet nem igazán tudják javítani.

G.

2013. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, nem valami szuper kártya és amint tehetem lecserélem. 4 ezerért megcsinálják a képcsíkozást és akkor gondolom már nem lesz gond.
2013. dec. 10. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Ki, hol és milyen módszerrel? Lehet, hogy én nem értek hozzá, de úgy tudom, hogy a hardveres képcsíkozás nem éppen javítható dolog, szóval óvatosságra intelek.

G.

2013. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen módszerrel, szerte az interneten.

2013. dec. 10. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, akkor adj neki egy próbát!

G.

2013. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!