Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok a Kolink tápokró...

Mit gondoltok a Kolink tápokról? Tényleg nagyon gázosak?

Figyelt kérdés
Kolink számítógépházat néztem ki magamnak, amiben 450W TÁP is van, hogy ne kelljen külön megvennem a kettőt, meg így olcsóbban is jövök ki, de valahol azt olvastam, hogy nem túl megbízhatóak. Van ennek valóságalapja? Teljesen új gépet állítottam össze magamnak, nem valami erőmű, de azért nem lenne jó, ha egy táp miatt elromlana minden.

2013. dec. 10. 23:07
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
Olcsó vackok noname belsővel...
2013. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne a tapon muljon mar a tobbtizezret ero komponensek elettartama. Inkabb legyen tizezerrel dragabb most, mint venned kelljen emiatt uj alkatreszeket kesobb.
2013. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé rossz minőségű..
2013. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki kell fogni.Az első ház+tápom.Mercury volt.A legxarabb a nemében.Hazavittem,az első elfüstölt az első indításkor.Garicsere után az újat 3 évig zúztam.Végül elpasszoltam,mert összeraktam egy újabbat.
2013. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!