Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek mi ez?

Mit tegyek mi ez?

Figyelt kérdés

Hali. Vettem egy Sapphire radeon HD7790 es videókártyát a úgy 2 hete.Egy Radeon HD5450est cserélt le.

Első héten semmi baj nem is volt de az utóbbi 3 napba az internet ablakok sokkal lasabban nyílnak meg, befagy a kép,elfeketedik és elötte ezt írja ki: [link]

mi lehet a baja? elromlott? gyenge a gép hozzá? esetleg túl erős hozzá?

Ilyen a gépem:

Proci: Intelcore i3 550@3.20GHz

RAM: 4GB

VGA: Fent leírtam

OP: Win7 64 Bit ultimate

várom a válaszokat



2013. dec. 11. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és a egy játék (a battlefield 4) állandóan akadozik pedig nem volt semmibaj amikor megvettem csak az utóbbi 3-4napba akad az is.

ha írok akkor gyakran befagy a kép is és nem irja ki a szöveget egyből.

Tápom: FSP Hexa 500W

2013. dec. 11. 13:53
 2/4 asdelmagad666 ***** válasza:

1. VGA drive uninstall

2. VGA driver Install

és lehetőleg a legfrissebbet

2013. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is olyan kártyám van . és sajnos volt hogy frissítettem a legfrissebb driver-re és utána szarrá akadt a játék....egyszrűen nem értem miért.. jó fogtam letöröltem majd felraktam az előző ami volt.. utána már jobb volt de néha néha beakadt úgy is látszott nem igazi..jó fogtam úrja telepítettem a rendszert és felraktam ugye az utóbbit és most mrá minden okés....


[link]


nekem a 197mb-ossal jó :)

2013. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de amúgy is igazából v.krátya csere után nem árt egy rendszer újra telepítés se :)
2013. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!