Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vissza tudok nyerni régen...

Hegedus Csaba kérdése:

Vissza tudok nyerni régen törölt adatot merevlemezről?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt töröltem le valamit, amiről azt hittem, hogy ki van írva lemezre, de nem volt, és nagyon kellene. Egész pontosan egy halom családi fotó. Van egy olyan (azt hiszem PATA) csatlakozású merevlemezem, amire ráraktam ezeket, csak aztán letöröltem. Nem formáztam azóta a lemezt, még csak töredezettség-mentesítve sem volt, de rengeteg adat "jött-ment" rajta. Lehetséges visszaállítani az elvesztett képeket róla? Ha drága a emgoldás, az sem baj.

A választ előre is köszönöm!



2013. dec. 12. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
99,99999% hogy sajnos nem
2013. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"de rengeteg adat "jött-ment" "


Emiatt nem valószínű.

2013. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mailto:kurt@kurt.hu
2013. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 menta34 ***** válasza:

A dolog logikája annyi, hogy mindaddig visszaállítható, amíg nem került oda más adat (a törlés csak a 'tartalomjegyzékből' töröl, fizikailag nem). Viszont ha sok adat jött-ment az kb. reménytelen, mert nagy valószínűséggel a fotók helyére is írt adatot. Esetleg foszlányok...


(u.i. a "kiírtam" cd/dvd-re _nem megoldás_ - pár év alatt tönkremennek ezek a szar lemezek)

2013. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!