Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért vesz halkan a géphez...

Miért vesz halkan a géphez csatlakoztatott USB-s kondenzátor mikrofon?

Figyelt kérdés

Behringer C-1U

[link]



2013. dec. 13. 00:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy AC USB hub-bal nem lenne hangosabb? Vagy jobb hangkártya kell a gépbe (most az alaplapi van)?
2013. dec. 13. 00:38
 2/4 hypno ***** válasza:

Próbáltad hangosabbra állítani?


Ha nem, akkor jobb klikk a hangszóróra az óra mellett > Rögzítőeszközök > mikrofont kiválasztod és megnézed, hogy van-e még tartalék a felvételi jelszintnél.

2013. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Maxra állítottam, de ugy is halk.
2013. dec. 13. 11:43
 4/4 potatoes007 válasza:
Azért vesz halkan mert nem analóg, hanem usb-s a mikrofon. Hivatalos weboldalról letöltöd a drivert. Még ez se elég. a hangbeállításoknál felhúzod a csúszkát maxra. Még ez se elég. A db szintet kell feljebb állítani egy equalizerrel. Én az equalizer apo nevű progival csináltam meg. ott hozzáadod a c-1 et és beállítod a db szintet. Nekem is halk volt. olyan ideges voltam mire sikerült megoldanom. De egy biztos. nem a mikrofonnal volt a gond . Aztán audacity- ben ki is próbálhatod. Ez az egyik módszer. a másik módszer a hangerősítés. De inkább az elsőt csináld meg, mert az megold mindent.
2017. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!