Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TV TUNER-t keresek max.15-20...

TV TUNER-t keresek max.15-20 ezer ft árban HD adások felvételére, UPC Digital Gold csomagom van, mediaboxszal együtt. Milyen tunert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Semmi tapasztalatom nincs TV tunerek terén, viszont szeretnék néhány műsort rögzíteni HD csatornákról. Technikai háttér megvan hozzá, van elég memória (16 gb) és a proci is elég erős (Intel i5 3570K). UPC-nél vagyok előfizető, nem tudom ez számít-e valamit.. Ha ismertek kiváló minőségű kártyákat, ami megfelel a kritériumoknak, avagy nektek nagyon bevált, akkor szívesen várom az ajánlásokat.
2013. dec. 13. 15:21
 1/1 anonim válasza:
Nekem DIGI műholdas beltérim van , arra rádugok egy pen driwot és kész. Meg kell kérdezni a upc-t tud-e segíteni.
2013. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!