Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az utobbi idoben eles sipolo...

Az utobbi idoben eles sipolo hangot ad ki az Asus K52f laptopom. A merevlemez hibatlan. Van otletetek mi lehet a megoldas, hogy megszunjon?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a ventit és a DVD meghajtót (nincs-e bent lemez).
2013. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A ventilatort megneztem es ki is takaritottam de nem onnan jon a hang es lemez sincs a meghajtoban :/
2013. dec. 13. 18:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha deaktivalom a processzor idle allapotat a hang megszunik viszont nagyon melegedik igy ez se egy jo megoldas.
2013. dec. 13. 19:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Van meg valakinek valami otlete, hogy mi okozhassa?
2013. dec. 13. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valami szabályzó nem jó a prociban, de lehet hogy nem lesz baja, csak ez a mellékhatása marad meg (néhány tel. töltö is csinálja ha nincs rajta semmi), de lehet hogy nem is arra gondolok, mint ami az igazi hiba. Akárhogyiz, házilag nem hiszem hogy javítható.
2013. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen lehetseges, hogy a prociban van a hiba mert ha nagyon dolgozik telyesen zajmentes, mikor nem elegge zavaro mivel egy ido utan fejfajast okoz. Lehetseges hogy egy uj proci a megoldas?
2013. dec. 14. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de valszeg semmi baja nincs a hang ellenére. (de még nem igen láttam ilyet,úgyhogy ne vedd 100%-ra)
2013. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat par ora utan mar szaggat is, pl ha zenet hallgatok es meg valami mas programot is futtatok, akkor a zene szaggatva megy.
2013. dec. 18. 09:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Es a zaj amit kiat nagyon serto a fulnek, hosszu tavon elviselhetetlen :|
2013. dec. 18. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!