Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core e6550-es mennyivel...

Digwed kérdése:

Intel core e6550-es mennyivel jobb mint egy e4500-as? Érdemes e 4500-ról váltani e6550-re? Vagy nem lesz olyan nagy teljesítménybeli különbség?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem lenne komoly teljesítmény különbség, gyakorlatban nem vagy alig vennéd észre. Úgy gondolom, hogy processzort és videokártyát leginkább dupla, de legalább másfélszeres teljesítményért érdemes lecserélni...ez alatti mértékű teljesítmény növekedéstől nem nagyon lehet hasra esni (én is gyakran fejlesztgetek és cseréltem is már hardvert +20-30%-ért, de egyik esetben sem dobtam le az állam...a varázs néhány tesztprogram futtatása után elmúlt.
2013. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
E7400-Ra már érdemes lecserélni?
2013. dec. 16. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az a kb +30% sem eget rengető különbség...kimutatható, kicsit érzékelhető, de nem fog lerepülni a hajad a sebességtől. A Core 2 alapú procik alapvetően jól húzhatók, így az E4500 is jó eséllyel elérheti ezt az órajelet és akkor már alig lenne köztük különbség. Komolyabb differencia 3GHz felett lenne vagy egy Quad procival.
2013. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!