Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali számítógép vs PlayStat...

Asztali számítógép vs PlayStation, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem a PS sokkal jobb játékokra, tegnapelőtt jelent meg a PS4, és csak 399 dollárba kerül, az előállítási költsége pedig 381 dollár, ehhez képest a PC durván lehúz. Melyik a legjobb csak játékra? Vagy inkább Xbox?

2013. dec. 15. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak játékra mindig is a konzol volt kifizetődőbb hisz nem kell felújítani sosem és minden rákészült játékot visz.
2013. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sün18 ***** válasza:
A PS4 nyilván játékra lett kitalálva, viszont a PC-nek még ott van rengeteg felhasználási lehetősége...
2013. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

PC-s vagyok, viszont úgy gondolom, hogy egy konzol, jelen esetben PS4 időtállóbb egy asztali gépnél, mert az asztali gép hardverei elavulnak 1-2-3 éven belül.

Viszont a PS4-re drágák a játékok.

Vannak és lesznek is exkluzív címek mindkét konzolra, amik csak kizárólag rájuk jelentek meg, ha azok közül érdekel valamelyik, akkor olyan konzolt vegyél.

2013. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szemezel a Killzone, Uncharted, God of War... és hasonló címekkel akkor vedd meg. X 360 szintúgy.

De ha ezek nem érdekelnek a pc-t javasolnám mert azon a régebbi címeket is tolhatod míg a konzol esetében csak a vele azonos típusúakat.


Igaz h a pc-t tuningolni kell de nem hiszem h évi 20-30.000 ft annyira nagy szám lenne ha szebb a grafika.

De mondom persze ha nem vérzik a szíved a konzolos címekért.

2013. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát pc az sztem jobb mivel állítólag nem tom az xbox 360 ps 3 nál a pc-n mindig szebbek voltak a gamek ami nem exkluzív volt ps 4 meg xbox one is már olyan mint egy pc csak ki tudja lehet itt is csúnyább lesz 1 kicsit a ps 4 meg xbox one-on nem tudom bár gondolom nem sztem a gép megéri jobban de csak sztem mert netezés ha akarsz bármikor torrentezhetsz stb
2013. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!