Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új Western Digital 5000...

Új Western Digital 5000 AZRX,500GB,64 MB SATA3-as merevlemez probléma?

Figyelt kérdés

Újonnan vásároltam a fentebb említett merevlemezt. Bekötöttem, ez az egyetlen vinyó a gépemben, particionáltam, felraktam rá egy win7-et, eddig minden okés.


A hibák akkor jelentkeznek, mikor a merevlemez úgymond nagyobb terhelésnek van kitéve pl: fájl másolás egyik mappából a másikba, bizonyos játékok játszása (world of tanks már a tutorialba vagy a menübe megáll). NBA-ben is játszok játszok egyszer csak elhallgat a kommentátor és ilyenkor még kb. 2 percet bírok játszani, majd fagyás. A torrent is lefagyasztja, kiirja, hogy I/O a másolás nem lehetséges és ilyenkor is kb. 2 perc és fagy.


Nem kapok se kékhalált se semmilyen hibaüzenetet csak egyszerűen megfagy a gép és a képernyőn is csak az látszik ahol épp megfagyott majd kis idő után fekete képernyő. Újraindítás gomb megnyomása után érdekes, hogy nem indul el elsőre a gép, ahol felsorolja a perifériákat ott megáll, csak a gép főkapcsolóval való áramtalanítása után indul el.


Nem bad sectoros, hd sentinel is mindent rendben lát, ha csak netezek olvasok akkor sosem jön elő, csak a fentebb említett esetekben. Kérlek, ha tudnátok bármit ajánlani, azt osszátok meg velem, ha más nem, akkor garuztatás lesz belőle, de így nem lesz egyszerű menet, mert a hiba mint említettem nem mindig jön elő.



2013. dec. 15. 16:51
 1/2 BM-Striker ***** válasza:

Garanciáztasd.


Ez a típus egyébként nem jó rendszernek, mert parkoltatja az olvasófejet.

2013. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meglett a megoldás, nekem ez segített, 300-as értékre állítva:


[link]

2013. dec. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!