Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A rendszer úgy indult újra,...

Verszivo kérdése:

A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Segítségre szorulok!!! Fél éve megvan már a gépem eddig hardverileg nem volt vele semmi probléma, win 8-at használtam! Nem régiben felraktam a win7 ultimat 32-bites verzióját, körülbelül egy hónapig hiba nélkül használtam, de a napokban elkezdett magától újraindulni, rendszertelen gyakorisággal! Van hogy egy nap egyszer, de van, hogy egy órában kétszer, háromszor is, attól függetlenül mi fut rajta! Most 15 percig futtattam az AIDA64 system stability tesztet, akkor sem indult újra, szerintem a kapott értékek is normálisak azért felöltöm a képet! Kérlek segítsetek adjatok tippet nem tudom hol lehet a hiba! Köszönöm!

#rendszer #AIDA64 #system stability
2013. dec. 16. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép a stability test eredményéről!

2013. dec. 16. 12:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd be legalább 2-3 órára a stability tesztet és ha azalatt nem indul újra, telepítsd megint fel a Windowst ( formázd a C: ) 15 perc az semmi, az kevés idő ahhoz, hogy kijöjjön a rejtett hiba.
2013. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok rendben köszönöm szépen, elindítom a tesztet, aztán meg írom az eredményt! Amúgy, hogy ha újraindulna teszt közben a gép, akkor az AIDA64 el menti a vizsgálat eredményét, vagy a hiba forrását?
2013. dec. 16. 13:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Na meg van a teszt, 5 óra 45 perig futott folyamatosan megállás nélkül, feltöltöm azért a képet ismét! Akkor valószínű oprendszer probléma?
2013. dec. 16. 19:15
 5/7 A kérdező kommentje:
2013. dec. 16. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy igen 5 óra hosszat bírta a strapát, hardveres probléma kizárva. Win reinstall.
2013. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Újraraktam a gépet windos 8.1-el, kitakarítottam a gépet minden hűtőt mindent, 3 napig jó volt, de tegnap este megint újraindult ugyanazzal a Kernel Power 41 hibával!!! Mi lehet a gond? Én nem értem...
2013. dec. 23. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!