Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt meg lehet oldani valahogy...

Azt meg lehet oldani valahogy hogy ne lehessen látni a routeren hogyha én bekapcsolom a gépet?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy vezetékesen csatlakozom a routerre és mikor bekapcsolom a gépet akkor a elkezd villogni a kis led hogy a net használatban van a 2. porton na én azt szeretném hogyha ez a led nem villogna miközben netezek.
2009. nov. 24. 20:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem.
2009. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké köszi
2009. nov. 24. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyu és apu látja ha netezel tanulás helyett? Rossz fiú :D.
2009. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Legalább a router típusát leírhattad volna mert kismillió típus van. Látatlanba senki nem tud semmit mondani róla. De valószínűleg neked nem lehet.


Amúgy meg:

Komolyabb routereken (pl Asus W széria, Linksys WRT54 széria, Buffalo stb) a linuxos firmware-t le lehet cserélni más linux firmware-re, openwrt ddwrt tomato stb. Ezekben van GPIo és scripttel lehet állítani hogy a ledek mikor villanjanak. Ha értesz hozzá a csere kb 2 perc. Ha nem akkor nem éri meg.

2009. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
öcsém érdeklődött mert ő tanul:D
2009. nov. 25. 16:07
 6/11 A kérdező kommentje:

D-Link

DI-624 High-Speed 2.4GHz (802.11g) Wireless 108Mbps Router

2009. nov. 25. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Üdv! A megoldás egyszerű, kettő is van.

Szétszeded a routert (előtte kihúzod), 1, ha kilóg a LED lába a nyomtatott áramkörről úgy, hogy pont el tudod az egyiket csipni egy fogóval (természetesen a 2es porton) akkor nyertél, ha nem lóg ki a lába, akkor 2, a LED fejét kattintod le fogóval, ha már kinyírod a LED-et, az soha az éledbe nem fog többet világítani se villogni :D

2009. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja ez jó erre én is gondoltam csak az a baj hogy ez a router nem a mienk:DD ezért akarok valami kevésbé drasztikus megoldást:DD
2009. nov. 25. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Szedd szét, és szigszalagozd be a LEDet
2009. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a dolog nagyon egyszerű. csatlakozz Wifivel a routerre. 3000-ért már kapsz a boltban USB Wifit, dugd be, telepítsd, és kihúzhatod a hálózati kábelt....
2009. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!