Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van e értelme sokkal jobb...

Erdély kérdése:

Van e értelme sokkal jobb laptopot venni, mint amire momentán szükségem van, gondolván arra:jó ha van tartalék hardveresen?

Figyelt kérdés
Régi asusom megadta magát,jöhet az utód.Viszont milyen?Néha menne auto cad,ps5.Napi rendszerességgel google sketch up,és corel.Milyen gép ami elég?Túl sokat nem szertnék költeni,max200e.Viszont elegem van a "homokórákból..."Segítsetek!

2013. dec. 17. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy ugyanennyiből asztali erőművet normális méretű monitorral, amivel évekig nem lesz probléma.


Laptopból időtállót venni nehéz, de egy i7-es dedikáltkártyás géppel nagyon lehet mellé lőni.

2013. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most mi mondjuk meg, hogy mire van szükséged?

Nyilván ha erősebbet veszel, akkor a későbbi játékok is elfutnak (bár a 200-ből nehéz lesz kihozni szvsz), viszont drágább.

2013. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Asztali gép kilöve,vásári standokat rajzolgatok,azt jön velem a gép ahova kell.Régi Asuson(éppen csak dualcore,2g memoria)sketch up ment normálisan.ps5 egyáltalán nem ment.

Kérdésem az lenne,a rengeteg proci-videokártya kombinációból,mi volna a min igény,ami kellhet?Gondoltam,ha ezt tudom,veszek 1 el erösebb kombinációt,abbol nem lehet baj.nem vagyok márkafüggö,mindegy ki gyártja.

2013. dec. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!