Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő akkor ha egy...

Mi a teendő akkor ha egy vinyó nem jó?

Figyelt kérdés
hdd sentinal setup:4% a kondíció azt írja h még 4 nap és kaputt jött már kékhalál meg minden laggolás elfogja baszni az i5 ösöm meg a 2 gb vga meg a 16 gb ramom én nem tom mit csinálok hogyan tudom megcsinálni? amúgy egy 2 terrásról van szó amikor még külső házba volt akkor egyszer jó nagyot esett nem tom számít-e
2013. dec. 17. 18:01
 1/6 macika55 ***** válasza:

Ez csak csere,már szoftszeresen nem lehet javítani.

Ha gondolod próbálkozhatsz.

HDD regenerator 2011

2013. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mentsd ami menthető róla, gondolok itt a legfontosabbra pl képek, családi videók. Aztán vásárolhatsz új HDD-t.
2013. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajj a fenébe nem tom honnan akasztok le 20k forintot na mind1 de am nekem nincsenek adataim most h mondtad tényleg régen még voltak a régi házamról képek az autómról a családomról de nemrégiben kezdődött h egyszerűen nem maradhatott mert hol ez miatt kellett új op rendszert raknom hol az miatt oszt egyszer elfelejtettem rárakni adathordozóra és az ÖSSZES,MINDEN odalett
2013. dec. 17. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell partícionálni.
2013. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 macika55 ***** válasza:
100%

Vegyél 1 terrást 14500 -ért.

Aztán majd veszel később még egyet.

2013. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De volt particionálva csak én op. rendszer telepítésénél mindent ledúlok na de akkor ott elfelejtettem h PL.: a D meghajtón vannak a cuccaim és így lett oda na de mind1 már azóta sokkal több cuccot összegyűjtöttem ami emlékként felfogható és azokat a fájlok a legfontosabb "vinyóról" úgyse törlődött ki mert még az összes képet látom magam előtt. De amúgy igen vettem egy 1 TB-os vinyót és (mivel a régebbi (rossz) 2 TB-os vinyót se tudtam megtelíteni soha) így rájöttem h elég ez az 1 terrás :)
2013. dec. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!