Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova vigyem processzoraim...

Hova vigyem processzoraim memóriáim?

Figyelt kérdés
sz.gépek javításával foglalkozom és a javításokból megmaradt hardvereket szeretném elpasszolni, tudom hogy vannak átvevőtelepek sőt magánszemélyek is akik átveszik ki több ki kevesebb pénzért, na de vajon ők hova viszik? mert pl processzorokra adnak 20Eft körüli összeget akkor ők nyilván sokkal többet kapnak érte :) és szeretném én is a lehető legtöbbet kapni értük főleg így hogy közelednek az ünnepek :)

2013. dec. 18. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

aprod.hu-n vagy hardverapro.hu-n próbáltad már meghirdetni?

Ezek jutottak eszembe, sajnos ilyen helyeket nem tudok amikre te lennél kíváncsi.

2013. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:
Hirdesd több helyen is.
2013. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne kereskedőknek add el hanem magánszemélyeknek akiknek használatra kell nem eladásra. Szóval egyetértek az előző 2 hozzászólóval, hirdesd meg és kérj érte annyit amennyi a diszkont ára (szóval amennyiért egy boltba vagy webáruházba látod). Ha használtak akkor kicsit kevesebbért mint a diszkont ára. Mert végül minden termék egy magánszemélynél köt ki aki végül bele rakja a gépébe és használja a terméket, ő fizeti a legmagasabb árat.


Remélem tudtam segíteni neked!

2013. dec. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért szándékozom eladni/leadni mert ezek már őskori alkatrészek p1-p2-p3 procik sd ramok és annál is vannak régebbiek stb és ilyeneket szerintem senki nem venne meg :) legalábbis árulhatnám őket ki tudja meddig :) karácsonyra lett volna jó 1 kis plusz pénz :)
2013. dec. 18. 16:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!