Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem okoz semmi problémát ha a...

Nem okoz semmi problémát ha a RAM-ok nem ugyanolyan márkájúak?

Figyelt kérdés
Egész pontosan 2db DDR2 800-as Kingston/Kingmax ( sose tudom a 2 közül melyik, de azonos ) mellé jönne szintén 2db DDR2 800-as Samsung
2013. dec. 19. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hát sokan azt mondják hogy ha lehetséges legyen ugyanolyan , de sztem ha beleteszed sem lesz probléma velük
2013. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de én nem ajánlom számtechben a samsungot...eléggé gány elektronikáik vannak...
2013. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okozna problémát. Én is használtam, igaz jó pár évvel ezelőtt, nem azonos márkájú ramokat és semmi baj nem volt. Bár mostanában kit-ekben vásárolok.
2013. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen szintű együttműködést vársz tőlük.


Dual channel módhoz kell, hogy páronként minden paraméterük egyezzen. Az sem árt, ha az időzítések valamely frekvencián közel azonosak. Ha ez épp alacsony frekvencia, akkor az lehet kellemetlen, pl. 2 800-as RAM együtt csak 533-on megy, meg effélék.

2013. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a vicc hogy nekem 2 ugyanolyan se működött, állandóan kihagyott az egész, a RAM az ördög játéka.
2013. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!