Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Li-ion akku meg tud...

Üdv! Li-ion akku meg tud romlani szűzen is?

Figyelt kérdés

Újonnan vett laptopom egy évig akku (li-ion) nélkül használtam, de úgy hogy soha be nem tettem a gépbe (Toshiba). Utazás miatt kellett az akku. Betettem és jött a nagy büdös SEMMI. Észleli a gép az akkut, de mégcsak rá sem gondol, hogy talán tölteni kellene.

Szerintetek babrált a kereskedő a géppel? Úgy értem, hogy az akku egyszer belekerült és onnantól már nem szűz, s akkor az egy év nemhasználat betette neki a kaput. OS-t én telepítettem fel rá hdd-ről.

Kösz a válaszokat!



2013. dec. 20. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Tönkre tud menni ha nem használod. Önkisülés akkor is van, nagyon minimális, de 1 év alatt tropára lenullázza. Vidd el egy szervízbe, hátha életre tudják még kelteni.
2013. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem tettem be soha, hogy én le sem formáztam. Szó szerint nem tettem be soha. Tehát ami a gyárból kijön formázatlan, szűz akku annak is van szavatossági ideje?
2013. dec. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!