Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Win7-et birnám erre a...

Melyik Win7-et birnám erre a gépre rárakni? AMD Athlon 64 +2800 (1.84GHz) egymagos proci,1GB RAM. Az XP már egyes dolgokat nem akar futtatni. A legegyszerűbb Win7 rámegy?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Windows 7 Home Premiummal próbálnám meg. Rámenni biztos, hogy rámegy, csak a használhatósága kérdéses, de ez majd kiderül ha használjátok. Ha meg nem vált be mehet rá vissza az xp.
2013. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja futtatni a Win7-et,biztonság kedvéért kéne hozzá még egy plusz giga RAM,ráadásul DDR-es,ami borzasztóan lassú sajnos,továbbá nem Win7-esre tervezték.:(


Meg kell próbálni hogyan működne,ha nem fut akkor XP-re vissza...

2013. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:
Az 1gb ram kevés lesz.
2013. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rámegy, de az 1 giga ram elég kevés, én legkevesebb 1,5 gigával használtam anno Windows 7-et. Ezen kívül driver problémák lehetnek, én az integrált hangkártyával szívtam elég sokat régi gépnél (az, hogy a videokártyával az Aero nem ment az nem különösen zavart).
2013. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A többieknek abban igaza van, hogy 1GB kevés Windows 7 Home premiumra. De nem a kérdésedre adták meg a választ. Te azt kérdezted, hogy a legegyszerűbb Windows 7. Nos az a Win 7 Starter, aminek bizony elég az 1 GB memóri. Már jópár gépre telepítettem amire nem ajánlották az XP-t lecserélni. Viszont arra készülj, hogy az annyira kiherélt windows, hogy még az asztal hátterét sem lehet megváltoztatni. Esetleg még érdemes kipróbálni a Home Basic-et. Ott már be lehet, viszont nincs abba sem aero.
2013. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!