Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges windows 8-at,7-et...

Lehetséges windows 8-at,7-et telepíteni egy laptopra megvásárlás nélkül (feketén)?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Dell inspiron 5537 laptopot, de Linux rendszer van rajta, nekem viszont windows kell. Lehetséges egyáltalán az, hogy egy szerelő vagy valaki feltelepítsen rá egy widows, vagy mindenképpen meg kell vennem eredetibe? Mennyiért szoktak ilyet elvállalni? Én egyáltalán nem értek a számítógépekhez, nem tudnám megszokni ezt a rendszert.

2013. dec. 22. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Megkéred egyik hozzáértő ismerősödet, vagy egy számítógépes boltba beviszed, hogy telepítsenek rá win7-et. Körülbelül 3000 Ft-ért megcsinálják.

2013. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mennyi idő amíg feltelepítik? Karácsonyra jó lenne ha kész lenne.
2013. dec. 22. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemsok idő, kérd meg őket, hogy még a nap folyamán vissza szeretnéd kapni a géped készen.
2013. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a neten, hogy a drágábban dolgozó szakemberek szidják azokat akik 3000 Ft-ért megcsinálák, mert nem telepítenek újra programokat, stb. Ez egy teljesen új gép, nem kell semmit visszatelepíteni, csak az alap operációs rendszert kéne rárakni.
2013. dec. 22. 21:32
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
60%
Lehetséges. Csak bunkóság. Vedd meg, ha kell, vagy tanulj meg élni nélküle. Miért is nem jó neked a Linux?
2013. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azert nem jo neki, mert jatszani akar rajta. Aztan jovo heten jon a kovetkezo kerdes a kerdezotol, hogy "Miert nem futnak a mai jatekok a laptopomon? Friss Windows van telepitve."

:) :) :)

2013. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok játszani, szimplán csak a windows-t szoktam meg viszont a gépre nem volt előre telepítve. Nem hiszem, hogy a magyar vásárlók 10%-nál többen veszik meg eredetibe.
2013. dec. 24. 13:35
 8/8 Tom Benko ***** válasza:

Elég baj az... Ez a hivatkozás egyébként az "egymillió légy nem tévedhet" ragozása.

Egyébként pedig nyugodtan adj egy esélyt a Linuxnak, nem bánod meg.

2013. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!