Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemm bootol a winchesteről...

Prototype18 kérdése:

Nemm bootol a winchesteről van rajta müködő xp és a merevlezem is mert egy másik gépben tökéletesen müködik kinek milyen ötlete van? Fekete hattér és jobbfelső sarok villogó kurzor.

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
windows újratelepítés
2013. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
el kezdem telepíteni és amikor ujra inditsa magát és jönne a telepítés következő része akkor csak fekete háttér meg jobb felső sarok villogó kuzor, egy másik gépbe át tettem már ujra telepítettem és vissza raktam a vinyot és ugyan azt csinálja...
2013. dec. 23. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor memóriagond
2013. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ki cseréltem és ugyan azt csinálja, most akkor mi lehet a gond?
2013. dec. 23. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tud erről a vinyóról bootolni a biosod?
2013. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több dolog miatt is gond lehet.


Először is a legritkább esetben működik egy másik gépen telepített oprendszer egy teljesen eltérő hardveren,, tehát ha az egyik gépen feltelepíted akkor a másik gépen valószínűleg nem fog működni.

Másodszor pedig lehet az a gond, hogy ha IDE a vinyó - mivel XP van rajta azaek szerint a gép is régi - akkor az egyik gépben jól van jumperelve, de ha átrakod egy másikba akkor át kell jumperelni, különben nem fog működni.

2013. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tud bootolni mert eddig működött csak a vinyot át tettem egy másik gépbe, amikor vissza raktam folyton kék halál, ujra akartam teni és azóta csinálja, pls vki megoldást
2013. dec. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!