Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki lehet kapcsolni a videókárt...

Ki lehet kapcsolni a videókártyát menet közbe?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy a gépről van wifim és így ha kikapcsolom a gépem nincs wifi telóhoz... Ha meg megy akkor hangos a videókártyám ventije. Azt találtam ki hogy kéne egy gyorsgomb amivel ki lehetne kapcsolni fullra a vidkártyát mert ügye nem kell az ha nem kell kép vagy grafikai megjelenítés se... Így lenne wifim és halk lenne a gép...

Vagy ha valaki tud valamit amivel minimálisra tudom csökkenteni a videókártyám álltal végzett műveleteket mert ha hideg a kártya akk szinte hangtalan (elég jó fajta és így a hűtés rendszere is)... Előre is köszi mert már sokat googleztam de semmi érdemlegeset nem találtam :/



2013. dec. 24. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Wifi routert. Gazdaságosabb megoldás.
2013. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát és integrált v.kártya nicns az alaplapon? esetleg kakor arra ráköthetnéd
2013. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél routert. Gyorsan behozza az árát, ha a gép nem zabálja állandóan az áramot.
2013. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vettem routert de koleszról van szó ahol 1 dugalljhoz csak 1 ip t fogad el vagy valami ilyemi... magyarul nem oldja meg a router a problémát... Van esetleg olyan amivel nem túlhúzni lehet a vga t hanem legyengíteni minimumra? Mert akkor tuti nem melegedne és akkor nem hűtené hangisan a venti se.
2013. dec. 24. 15:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs integráltam :/
2013. dec. 24. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél switch-et.
2013. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van wifis switch?
2013. dec. 24. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Beállítható, hogy a routernek ugyanaz legyen a mac címe, mint a gép hálókártyájának, és akkor menni fog. Kérdés, hogy ezért érhet-e téged valami retorzió. Persze ugyanez igaz a wifi jelre is. Nálunk pl. mindkettő tilos.
2013. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Thx nem fognak érte bántani csak ha rosszul állítom be akkor 5perc bannt kapok a netre de ez full automata... senki nem ellenőrzi illetve vannak akik megcsinálták hasolnóan és folyton működik is a wifijük tehát thx mostmár végre tudom mit kell csinálni vele pontosan :D cmd be ipconfig aztán átmásolom a routernek a mac címet :)
2013. dec. 25. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!