Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem bekapcsol, de nem...

Igor1000 kérdése:

A gépem bekapcsol, de nem működnek a perifériák (monitor, billentyűzet, egér) Miért?

Figyelt kérdés
Hibernáltam a gépem után széthúztam hogy az asztal alá tegyem a a gépet.Miután mindent visszadugtam a gépházba, elindítottam a gépet: minden venti működött..(tápban is, és a HDD is rendesen felpörgött. A CD olvasó is üzemelt) Viszont a gép nem kapcsolódik be. A perifériákat nem ismeri fel a gép (egér, billentyűzet, monitor) A monitor azt írja hogy "NO SIGNAL". Nemtudom mi lehet a probléma, az alaplap tápkábeljeit nem is piszkáltam. ilyen problémám még nemvolt. Talán elszállta az alaplap? Mi lehet a probléma? Biztos hogy minden kábelt visszakötöttem. Köszi a segítséget!
2013. dec. 25. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Táp vagy alaplap hiba.
2013. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a hangszóró meg tökelétesen müködik.Többször volt már hibernálva.
2013. dec. 27. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a következőket: áramtalanítsd a számítógépet, csatold le a monitor kábelt a videokártyáról, vedd le a ház oldallapját, vedd ki a videokártyát, vedd ki a ramot (ramokat) az alaplapból. Ha ez megtörtént, akkor tedd vissza a videokártyát azután meg a ramot (ramokat), a ház oldalát szereld vissza, csatlakoztasd a monitorkábelt és indítsd el a számítógépet.
2013. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kutasi Kovács Zoltán válasza:
Szia! Megoldódott? Ha igen, mi volt a megoldás?
2018. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!