Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Genius SW-5.1 1020...

Van egy Genius SW-5.1 1020 típusú hangfalszettem és be van állítva az 5.1 a számítógépen, de ha pl. játszok megvan a térhatás, de ha párbeszéd van a játékban a mélynyomó adja ki a beszédhangot és ugye nem érteni. Szóval kell-e új hangkártyát vennem?

Figyelt kérdés

És integrált a hangkártyám. De ugyanígy van a filmekkel, a mélynyomó adja a hangot és rá kell mennem, hogy cserélje fel a centert és a mélyet.


Előre is köszönöm



2013. dec. 25. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jól dugtad össze? Mi az alaplapod pontos típusa?
2013. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MSI H61M-E33; Ha szín szerint dugom össze akkor felcseréli a hátsó hangszórókat a magas-mély hangszórókkal.
2013. dec. 28. 11:55
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyen a háttuja és én a feketét és a narancsot cseréltem meg.
2013. dec. 28. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tököld ki melyikek azok a színek, amik rosszul vannak bekötve, és cseréld fel te!
2013. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt a kábel amelyikel a center subot kötötted be, megkéne cserélni az alaplap seggében. Gondolom ott kettéágazik.


Ha nemágazik ketté, akkor Mélynyomó szétkap, center-sub csatlakozon testet békénhagy, másik két vezetéket felcserél (forrasztani kötelező).

2013. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Garanciás szóval nem akarok forrasztgatni, hát most vagy kapcsolgatom a center mélyet vagy majd egy új hangkártyát veszek. Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!