Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet-e házilag készíteni...

Lehet-e házilag készíteni 900fokos kormányt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy sportkormányra alapozva kéne készíteni egy 900 fokos kormányt és hozzá egy váltó boxot szekvenciális váltóval és 10 gombbal. Az lenne a kérdésem, hogy ezt meg lehet-e valósítani.
2013. dec. 25. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Biztos,de te nem fogod.
2013. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vicces kedvében van valaki... Ha komoly választ nem tudsz írni, akkor ne is írj semmit.
2013. dec. 25. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván az első válaszolótól nem azt a választ és nem olyan hangnemben kaptad amire számítottál, de azt kell hogy

mondjam igaza van. Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy ha neked ez ilyen kérdést itt fel kellett tenned, akkor a töredéke tudásnak sem vagy birtokában amivel bele lehet kezdeni egy ilyen elkészítésének.

2013. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszönöm a normális választ, és igen, nem vagyok birtokában a szükséges tudásnak, de azt reméltem, hogy megtudhatok valamit. Azért megkérhetnék valakit, hogy alapabb szinten leírná, hogy miből áll egy ilyen kormány a potmétereken kívül.
2013. dec. 25. 22:00
 5/6 bamboochatheone ***** válasza:
Legalább néhány enkóderre szükséged lesz a pontos kormányzáshoz. Emellé szükséged lesz még néhány kiértékelőre, egy profi programozóra és rengeteg műszaki érzékre mind elektronikai, mind mechanikai téren.
2013. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3.!
2013. dec. 26. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!