Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép hang, kép, hibaüzen...

Számítógép hang, kép, hibaüzenet nélkül kapcsol be?

Figyelt kérdés
Ma be akartam kapcsolni a gépem, be is kapcsolt de nem ad jelet a képernyőnek, se kép se hang nincs, hibaüzenetet se ad, nem csipog vagy akármi. Kihúztam mindent,visszadugtam de semmi nem történt. Mi lehet a baja?? Tönkrement az alaplap? Alaplap tipusa: Asus Amd

2013. dec. 26. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt ilyen mikor a memóriával volt probléma, kivült csúszva kicsit a helyéről, nem illeszkedett jól aztán ja.. vedd ki és rakd be újra, ha esetleg 2 van vagy több próbálgasd ki egyesével hátha vmelyik jó, egy próbát megér
2013. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindent kiszedtem már egyenként visszaraktam de még mindig szar. lehet a táp a baj?
2013. dec. 26. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a táp, akkor megeshet még hogy a processzor, ha a v.kártya lenne akkor hallanád hogy bejelentkezik ugye a rendszerbe, de ugye modntad se hang semmi, esetleg még egy olyat próbálhatsz hogy kiveszed az alaplaoból az elemet és vársz negyed órát kb majd vissza, és meglesed hátha valami , kicsit jobban rányomod a processzor hűztőt, mert volt mikor az nem csatlakozott nekem rendesen és else indult úgy mint neked, dehát fene tudja igaázból mi problémája lehet így :S
2013. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!