Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony xperia L-ről vélemények?...

Sony xperia L-ről vélemények? Megéri az árát? Hallotam szaggat netezés közbe nemlehet vele simán görgetni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
egyik haveromnak olyan van, egy már tönkrement neki, vett másikat most meg már pixelhibás a kijelzője neki, de amúgy nem éri meg az a telefon..kijelzője se valami szép, sp-t már inkább érdemesebb venni, azon nem szaggat netezés közbe meg semmi :)
2013. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem az van, és a Sony Xperia M-et is válszthattam volna de ebben döntöttem mert mindenben jobb! De amúgy egy jól összeállított telefonról van szó!! Normál használat közben az akkumulátor rohamosan merül!ez baj! Amúgy egy pár játékot nem visz!pl:asphalt 8...de a kamera jó képeket csinál! Én szeretem ezt a telefont!! Jobb előlapi kamerátrakhatunk volna bele mert pocsék!! Fülhallgatót nem kaptam hozzá a dobozban! Ez nagyon idegesítő!! Szerintem vedd meg ha nem az sp-veszed meg helyette
2013. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!