Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Élvezhető lesz a League of...

Élvezhető lesz a League of Legends egy Macbook Pro-n? (7.1, Mid 2010,13")

Figyelt kérdés

Szépen kérlek benneteket, hogy akkor válaszoljatok, ha van tapasztalatotok ezzel kapcsoaltban, vagy közeli ismerős beszámolója alapján tudtok valamit.


Aki nem a kérdésemre válaszol, hanem okoskodik, annak előre jelzem, hogy minden felmerülő okoskodásra van ésszerű válaszom:

Pl.:

-Macbook nem játékra való,

-Drága az Apple,

-Vegyél asztali gépet játszani.... stb.


Egyébként van már Apple termékem, szóval azokra sem vagyok kíváncsi, aki minden Appleval kapcoslatos kérdéshez odaír valami Apple fikázást:D

Maximális köszönet azoknak, akik ezt megértik:)



2013. dec. 27. 16:37
 1/2 anonim válasza:
54%
szerintem LoL-t bármin lehet játszani élvezhető sebességgel :D (ugye alacsony gépigény)
2013. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 WyLToR válasza:
Én retinás macbook pro-n játszok vele 13"-as képernyőn és élvezhető habár a magic mouse-t nem ajánlom hozzá . Valami normális egér kell hozzá, jobb klikk miatt meg a görgőzés miatt is
2013. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!