Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek optimális a vga-m...

Szerintetek optimális a vga-m hőmérséklete netezés+film meg ilyenek 60 fok ez egy radeon hd 4550 és passziv hűtésű?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Passzív hűtésnél normális, főleg, ha zárt házban van. A passzív hűtésnél érdemes "mozgatni" a levegőt a házban, hogy kapjon levegőt a borda, vagy levenni a ház oldalát és úgy használni.
2013. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szoval nem röviditi meg az élettartalmat meg semmi hátrány nem ér ha 60 fok alapon?
2013. dec. 27. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy normális, hanem, hogy előfordul passzív hűtésnél, ezért meg kell oldani, a kártya szellőzését, innen tied a pálya. 60 fok alapon nagyon sok és igen, rövidítheti a kártya élettartamát. Persze nem törvényszerű, voltak idők, akikor nem volt hőmérő szenzor a kártyákban és 5-8 évet vígan elszaladgáltak, ki tudja milyen hőmérsékleten.
2013. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy valóban normálist írtam :D Nem valóban nem normális, a második hozzászólásomat vedd alapul.
2013. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aha értem és szted ennek a kártyának menyi a maximumja 90 fok???
2013. dec. 27. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A kártyák elbírják a 100 fokot is sokszor, de az már nagyon necces. Egy 4550-nek maximum 70 körül kéne mozognia terhelés alatt, az "egészséges" neki.
2013. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha értem :D kösz a válaszokat hasznos volt
2013. dec. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!