Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire hevülne túl? Lehetség...

:xX:Z:Xx kérdése:

Mennyire hevülne túl? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy cooler master silencio 352-be szeretnék egy asrock x79 extree 4 -m et i7 4820kval amit egy corsair h80i hűtene gyenge overlock mellett és egy r9 290x amit egy 240 45mm-es radi hűtene (mindez belegyömöszölve ebbe a kicsi kuckóba) ja igen... kérdés... elfér egyáltalán egy pumpa ezek mellett? vagy radibaintegrált kelene....?


igen játékra is kell...

igen noctua NF F12 pwm ventiket fogok használni.



2013. dec. 27. 21:56
1 2 3 4
 31/40 Gábor_79 ***** válasza:
Teljesen felk@rtak agyilag. Mit gondoltak viccből írogatok? Amúgy igen jó lesz, a teljesítménye elegendő. Egyébként ugyanezt ajánlották egy srácnak r9 290 2-es CF rendszeréhez csak neki i7-4770-e volt. Maximális terhelésen úgyse megy egyszerre sohase minden alkatrész.
2014. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

nah azért ezen ne idegeld magad :) köszönöm a segítséged végre kész minden.


további szép estét Szia

2014. jan. 1. 23:02
 33/40 Gábor_79 ***** válasza:

Hozza az 1000W-ot az tuti, rövid ideig kicsit többet is. (A hatásfok a felvett és a leadott teljesítmény közötti különbség hányadosa?) Viszont úgy nézem nem nagyon lehet kapni az országban, legfeljebb rendelésre. De dícsérték tényleg ezt a szériát.

Igazából tartós proci-tunningra se lenne szükség. Megnézed mit tud, oszt rendben. Alapból is jó proci, de ha a kisebb tuning teljesítményével nem elegendő akkor azzal a 10-15%-os töblettel sem. De a kinézett teljesítményű táp, így is, úgy is elég lesz. 1000-nél többet te se számoltál egyszer sem.

2014. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
ez igaz...:) a ramok miatt kell min 4,2 de 4,2-3-on KEVESEBBET fogyaszt ( nagyon kicsivel) mint alap órajelen... más kérdés, hogy az a 15% megéri e ennyire... azért 1866mhz ramok és 3,9 turbó és 2133mhz ramok és 4,3-as overlock között azért lehet külömbség...
2014. jan. 2. 01:13
 35/40 Gábor_79 ***** válasza:
A RAM-ok sebességbeli különbségében nem hiszem, hogy éreznél -emberi érzékekkel- változást. A haszna AMD-s APU rendszernél érezhető, amikor az integrált videókártya a rendszermemóriát használja. De ami szimpatikus. Ha megteheted akkor miért ne.
2014. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Gábor_79 ***** válasza:
Találtam infó a RAM-ok hasznos sebességéről, de már félek, hogy kivágnak a linkelgetések miatt. [link]
2014. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

ha jól tudom nincs szabályzatban a linkelgetés...:)

ramok sebességéről én is néztem már... végül is lehet, hogy az ára miatt 1866mhz elég lesz....


"Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."


ÓÓÓ akkor most szétoffoltam a saját témám :D ( elvileg, bár én nem tartom annak....)


Az emberi szem hány FPS-t tud érzékelni??? elvileg 85 de akkor minek a 120hz-s meg a 240hz értelme?? O.o (monitoroknál

2014. jan. 2. 13:40
 38/40 anonim ***** válasza:
na ez a gép se lesz megvéve az életbe se :)
2014. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
drága elismerem, de igen sokat dolgoztam érte németben.... ( 2 hónapnyir erre szánok :) ) szóval meglesz februárban :)
2014. jan. 2. 15:22
 40/40 Gábor_79 ***** válasza:

Igazából 'reklám'-ra gondoltam. Arról már hallottam, hogy webshopot írt be valaki és azt törölték vagy figyelmeztették. Nem tudom mi az átmenet.

A gépre én sem sajnálnám a lovettát, csak a barátnőm. Ennél sokkal többet kidob az ember, lehúz a vécén, elfűt stb. Egyetlen hobbim, meg nincs is másra szükségem. Na ez off.

2014. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!