Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépfejlesztés? Mit ajánlanátok?

Gépfejlesztés? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

szeretnem fejleszteni a gépemet a konfigom:

420 wattos táp (ezt majd cserélem xfx pro 450-re)

intel core 2 duo e7400

gigabyte gt 9800

kingston 4gb ddr2 ram

első sorban tápot cserélnék ezután jönne a vga mit ajánlotok nem full hd-ban játszom hanem ha jól tudom akkor 1280x1024



2013. dec. 27. 22:32
 1/10 anonim válasza:
21%
Azt nem írtad, milyen alaplapod van, de ha hiszed ha nem a gigabyte néha jobban is viszi a radeon vga-kat. Gondolom PCI-os a vga. Érdemes lenne radeon hd series-ből a legnagyobbat, vagy ahogy zsebed engedi. Amúgy meg rendben van szerintem. Jó kis gép. Az a 30Watt különbség meg szerintem nem kell. Inkább szünetmentes tápra kéne félretenni. - szerintem.
2013. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vmi noname táp van a gépben szóval azt szeretném cserélni egy r9 270x-et kihajtana a procim? ha nem akkor 7850et ki?
2013. dec. 27. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:

"de ha hiszed ha nem a gigabyte néha jobban is viszi a radeon vga-kat."


Hogy mivan?


"Érdemes lenne radeon hd series-ből a legnagyobbat"


Persze egy szaros Core 2 Dou-hoz HD7990 ugye? ...


"Az a 30Watt különbség meg szerintem nem kell. "


Ha te tényleg azthiszed hogy egy 420 és 450-es táp között 30W különbség van akkor neked nincs helyed ezen az oldalon.


Tudtad hogy egy GX450W 20W-al erősebb mint egy Hexa500W?


Nemtudom minek kommentel ide minden kontár ma...

2013. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
alaplap asus p5q
2013. dec. 27. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

270X-t semmiképp,a HD7850-t is maximum úgy ha húzod.

És még azt is fullHD-n,a te felbontásodon semmiképp.


Persze attól még vehetsz 270X-t,és egyszer váltasz modernebb alaplapra illetve procira.

2013. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Endavour te milyen vga-t ajánlasz?
2013. dec. 27. 22:43
 7/10 A kérdező kommentje:
bocs miközben írtam a választ közben írtad,köszönöm meg y a zöld kéz
2013. dec. 27. 22:44
 8/10 anonim válasza:

Endeavour!


Bocs, csak teljesítményben gondolkoztam. Fogalmam sincs, hogy melyik táp belülről miben különbözik. Odáig megvan hogy töltéstárolás meg alacsony és magas feszültségű rész. Ha veszek ilyesmit, akkor Watt mint tényleges teljesítményt meg szoktam kérdezni szakembertől.

Na de akkor megkérdem hogy miben különböznek a tápok teljesítményei és akkor mért nem ezt tükrözi a nevük?

Amúgy meg nem vitatkozom a Radeon-Gigabyte teljesítménnyel, én is csak olvastam valahol, hogy 3%-al jobb teljesítményt értek el Atival, mint Gigabyte-al egy GB alaplapon.


Kérlek ne hülyézz le. Ha már vetted a fáradtságot, akkor erre is válaszolj még, hogy csökkents a hülyék arányát.


Üdv

2013. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Gigabyte csak egy gyártó,ahogy az Asus,MSI,Sspphire,XFX,VTX3D stb stb


Ők csak az AMD(anno ATI) és az Nvidia nyákjaiból építenek egy videokártyát.

2013. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és milyen vga-t hajt ki a processzorom ebben a felbontasban limit nelkul? vagy nem számit ha limit van mert ugyis veszek majd egy új processzort
2013. dec. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!